NAVRCHOLU.cz

Odvoz suti a Odvoz odpadu Praha

Provádíme odvoz odpadu a odvoz suti v Praze. Přistavíme Vám kontejnery na odpad, zajistíme jeho odvoz a provedeme odbornou likvidaci odpadu. Likvidujeme demoliční odpady, odpad z vyklízení, odpad ze zahrad, živnostenský odpad či komunální odpad, provádíme likvidaci eternitu. Rovněž provádíme nakládku odpadu strojním nakladačem, jsme schopni zajistit ruční vyklízení a nakládku. Zajistíme pro Vás bezproblémový a velmi pružný servis v oblasti odpadů ať jste stavební firma, živnostník, nebo soukromá osoba

Máme veškerá povolení k nakládání s odpady, vedeme evidenci odpadů a po skončení akce a zaplacení, vydáme zákazníkovi tzv. “potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění“ zpravidla potřebné pro kolaudační rozhodnutí.

Kontejnery na odpad

Jsme schopni odvézt jakékoliv množství stavební suti či smíšeného odpadu. Máme čtyři typy kontejnerů AVIA a TATRA na různé druhy odpadu. Přistavíme Vám potřebný kontejner dle objemu a druhu odpadu, vy si odpad sami naložíte a my naplněný kontejner na odpad odvezeme. Zavolejte nám a objednejte si přistavení kontejneru v Praze.

Odvoz odpadu a odvoz suti

odvoz odpadu a suti

Odvoz suti a likvidaci odpadu zajistíme od pondělí do soboty. Poskytujeme slevy pro vybrané části Prahy 5. Stavební suti a odpadu vás zbavíme v co nejkratším termínu, aby vaše stavba mohla dále pokračovat.

 

 

Volejte (+420) 602 305 334 

 

  objednávka VejšickýVyužijte CELOROČNÍ OBJEDNÁVKU

Kontakní formulář´

 1. KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
 2. Jméno a příjmení(*)
  Neplatný Vstup
 3. Telefon(*)
  Invalid Input
 4. E-mail
  Neplatný Vstup
 5. Příloha
  Invalid Input
 6. Zpráva
  Neplatný Vstup
 7. (*)
  Neplatný vstup
 8. Opište prosím čísla:(*)
  Opište prosím čísla:
  ObnovitNeplatný vstup